Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Kamera internetowa Creative Live! Cam Vista IM (VF0420)
Autor Wiadomość
mysza 
+Stały bywalec

Wysłany: 2009-03-15, 21:35   Kamera internetowa Creative Live! Cam Vista IM (VF0420)

pomóżcie! zgubiłam instalkę dla tej kamerki ma ktos może sterowniki ??? na necie nie ma albo źle szukałam ehhhh

m_girll 
+Stały bywalec

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2009-03-15, 21:38   

http://www.linki.cal.pl/409/

sprawdź tam

mysza 
+Stały bywalec

Wysłany: 2009-03-15, 21:55   

a dziekuje za expresowa pomoc wieeeelki buziak :* wszystko działa !!!!!!!!!! Ułiiiiiiiiiii

m_girll 
+Stały bywalec

Wysłany: 2009-03-15, 21:56   

:) :):) a proszę:)

FISHBONE89 
+Czytelnik

Wysłany: 2009-03-22, 09:58   

Wszystko jest na stronie producenta. Zamiast pisać na forum zawsze najpierw szukaj sterowników na stronie producenta.

Tomek 
Przyjaciel forum

Wysłany: 2009-03-22, 10:02   

FISHBONE89 napisał/a:
Wszystko jest na stronie producenta. Zamiast pisać na forum zawsze najpierw szukaj sterowników na stronie producenta.

Podłącze się do Twojego offtopa, po to są fora, że jak ktoś nie wie to się pyta tego, co wie. Dlatego jak masz pisać "zamiast pisać na forum zrób to..." to jak ktoś pisze bo nie wie a Ty wiesz to napisz i po sprawie, Ty będziesz się mógł wykazać a i komuś pomożesz i wszyscy będą happy...
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli ;)

m_girll 
+Stały bywalec

Wysłany: 2009-03-22, 10:55   

dokładnie:) mi to nie sprawiło problemu, a jeżeli coś wiem, to dlaczego nie pomóc?

FISHBONE89 
+Czytelnik

Wysłany: 2009-03-25, 08:46   

No może i macie rację, ale jak dla mnie to jest czyste lenistwo! Wszystko chcą mieć podane na tacy... Przecież to normalne, że sterowniki są na stronie producenta zawsze tak było, jest i będzie. Albo co to za problem aby wpisać w www.google.pl: "Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) driver" sterowniki na pierwszej stronie są. I takiego stwierdzenia: "na necie nie ma albo źle szukałam" nie umiem zrozumieć. Jak nie mogłaś znaleźć?! Tak z czystej ciekawości powiedz co robiłaś szukając? P.S. Tak na przyszłość, na Pudelku na pewno nie znajdziesz sterowników ;)

Groch 
Przyjaciel forum
whateva...

Wysłany: 2009-03-25, 11:19   

Ja zawsze od Pudelka zaczynam przeszukiwanie. Tam jest wszystko.

Ale cóż Fishbone, nie da się z Tobą nie zgodzić.

m_girll 
+Stały bywalec

Wysłany: 2009-03-25, 12:52   

lenistwo lenistwem, ale niektórzy po prostu mają problem z wyszukiwaniem informacji i tyle. Nie ma co oceniać wszystkich . Ktoś się zapyta, ktoś pomoże i ok. Jeśliby nie było chętnych do odpowiedzi, to temat zostałby zamknięty, a tak dziewczyna jest zadowolona . Nie każdy od razu był specem w googlowaniu czy też nie każdy wie, że sterowniki na pewno będą na stronie producenta.

SYFON 
+Czytelnik
DIGITALWORLD

Wysłany: 2009-11-09, 17:59   

FISHBONE89 napisał/a:
No może i macie rację, ale jak dla mnie to jest czyste lenistwo! Wszystko chcą mieć podane na tacy... Przecież to normalne, że sterowniki są na stronie producenta zawsze tak było, jest i będzie. Albo co to za problem aby wpisać w www.google.pl: "Creative Live! Cam Vista IM (VF0420) driver" sterowniki na pierwszej stronie są. I takiego stwierdzenia: "na necie nie ma albo źle szukałam" nie umiem zrozumieć. Jak nie mogłaś znaleźć?! Tak z czystej ciekawości powiedz co robiłaś szukając? P.S. Tak na przyszłość, na Pudelku na pewno nie znajdziesz sterowników ;)

Na wielu forach spotykam taką właśnie postawę. Zapomina się często że są osoby dopiero zaczynające przygodę z internetem lub komputerem. A to co jest dla nas jasne i oczywiste nie zawsze jest takie dla innych.

Odpowiedz do tematu