Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Aqarium Nysa
Autor Wiadomość
MATTONI 
+Gaduła

Wysłany: 2013-12-09, 19:31   

Będzie również "SELEKCJA" czyli nie wpuszczanie do klubu ludzi, którzy kilka sekund wcześniej wyszli zapalić papierosa na świeżym powietrzu, zadzwonić z powodu braku zasięgu w klubie, wyjść po znajomych bądź wrócić po kurtkę do szatni i czekając godzinę czasu na mrozie o 2 w nocy.
Będą równie skradzione rzeczy w szatni, niemożliwe do odzyskani, agresja ze strony ochroniarzy i obrażanie klientów AQUARIUM.
Dodatkowo w ramach tradycji czyli stałych i niezmiennych zasad będzie nie wpuszczanie ludzi do klubu z powodu "przeludnienia", wpuszczanie tylko pięknych i szczupłych kobiet zamiast uczestników imprezy, którzy na chwilę wyszli na zewnątrz.

A co najbardziej wyrozumiałość ze strony ochroniarzy czyli i tu cytat: " Spie*dalaj człowieku sprzed wyjścia, bo nie mam ochoty z tobą rozmawiać" :)

Malinka710 
+Bywalec

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2013-12-09, 19:35   

Dzwoniłam na ten numer, ale wcześniej nie odpowiadał. Jeśli nie chcesz pomóc to po prostu nie komentuj...

zNysy 
+Gaduła

Wysłany: 2013-12-09, 23:26   

Gdybym nie chciał pomóc to nie wkleiłbym numeru...

Sokka 
+Bywalec

Wysłany: 2013-12-10, 14:08   

Malinka710 napisał/a:
Dzwoniłam na ten numer, ale wcześniej nie odpowiadał. Jeśli nie chcesz pomóc to po prostu nie komentuj...

Napisał kolega forumowicz kontakt...wiec pomógł nie ma się co denerwować,jakby nie on to pewnie by zrobił to ktoś inny np. Ja. Choć niektórzy są leniami taka prawda.

Malinka710 nie bierz tego do siebie Ja o leniach pisałem ogólnie bo zdarzają się dość często lenie,jak uraziłem to przepraszam Ja nie zwykłem kogoś obrażać...

MATTONI napisał/a:
Będzie również "SELEKCJA" czyli nie wpuszczanie do klubu ludzi, którzy kilka sekund wcześniej wyszli zapalić papierosa na świeżym powietrzu, zadzwonić z powodu braku zasięgu w klubie, wyjść po znajomych bądź wrócić po kurtkę do szatni i czekając godzinę czasu na mrozie o 2 w nocy.
Będą równie skradzione rzeczy w szatni, niemożliwe do odzyskani, agresja ze strony ochroniarzy i obrażanie klientów AQUARIUM.
Dodatkowo w ramach tradycji czyli stałych i niezmiennych zasad będzie nie wpuszczanie ludzi do klubu z powodu "przeludnienia", wpuszczanie tylko pięknych i szczupłych kobiet zamiast uczestników imprezy, którzy na chwilę wyszli na zewnątrz.

A co najbardziej wyrozumiałość ze strony ochroniarzy czyli i tu cytat: " Spie*dalaj człowieku sprzed wyjścia, bo nie mam ochoty z tobą rozmawiać" :)

Ja też coś o tym wiem i powiedziałem sobie że już nie pójdę do żadnego tego typu klubiku wolę domówki itp.Miałem podobną przygodę co opisujesz ale we Wrocławiu jak studiowałem działo się to w pewnym klubie nazwy nie powiem bo to nie jest reklama tylko fakt z życia wzięty...chciałem wyjść tylko na chwilę porozmawiać przez telefon bo była bardzo ważna spraw a zasięg był słaby a za głośno było na sali to sobie wyszedłem dosłownie na 3-4 minuty i już nigdy nie wróciłem do klubu bo dwóch "kwadratowych" na bramce zagrodziło mi nie było szans...dlatego takie kluby do jedno wielkie dziadostwo to jest moje zdanie i nie zmienię...no może napiszę inaczej nie same kluby tylko właściciele którzy zatrudniają(nie wiem jak ich weryfikują) "kwadratowych" na bramkach...a kolega forumowicz też dobrze pisze jakbym był piękną Panią wszedłszy bez problemu ...Miałem tylko farta że to był maj i było dość ciepło...nie byłem pijany wypiłem jedno piwo bo jakbym był pijany to bym się nie dziwił i tego nie pisał

Dlatego ja nie chodzę do takich klubów ! Oczywiście ja nikomu nie bronie jak się wam podoba to chodźcie sobie nawet codziennie !

Pozdrawiam

Łukasz 
+Mędrzec

Wysłany: 2013-12-12, 19:02   

A ja przeciwnie: ostatnio nie miałem żadnego problemu wyjść na 2-3 minuty, pomimo, że chwilę wcześniej usłyszałem od pana ze słuchawką w uchu, po zapytaniu o jakąś wejściówkę, "nie wypuszczamy" :) Jednak jak wyjaśniłem o co chodzi zasugerował mi rozmowę z "bramkarzem", a ten nie robił najmniejszych problemów.

Odpowiedz do tematu