Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep Sportowy???
Autor Wiadomość
axe85 
+Wyrocznia

Wysłany: 2009-03-18, 10:59   

Exisport w CH Karolinka jest droższym i mniejszym sklepem niż Decathlon który jest zaraz obok owszem ceny maja konkurencyjne jak jest jakaś wysprzedaż ale to i tak nie jest regułą

Waldemar 
+Gaduła
Waldi

Wysłany: 2009-03-18, 23:04   

W Decathlonie jest obuwie raczej dla amatorów, jak ktoś ćwiczy wyczynowo i biega 20-30 km dziennie, to szukać obuwie w internecie. Kuzyn trenuje u "Kołka" przełaj i po obuwie jeździ do Gliwic.

jack 
+Bywalec

Wysłany: 2009-03-19, 00:04   

Więc zostaje jakże nie zastąpione Allegro.

Andre_Nysa 
+Stały bywalec

Wysłany: 2009-03-19, 08:46   

W Nysie to kupicie co najwyżej źle wyważone lotki do darta. Taka niestety jest prawda. Mi też się nie chce jeździć to Wrocławia na zakupy, albo robić je przez neta.

m_girll 
+Stały bywalec

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2009-03-19, 08:54   

ale póki co nie ma wyjścia.

COLO_NYSA 
+Nowy

Wysłany: 2009-03-19, 16:44   

Witamy :)

Chcemy poinformować wszystkich, że nasz Salon Firmowy COLO już działa :)

Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia nas na Bastionie św. Jadwigi w Nysie przy ulicy Piastowskiej 19.

Widziałem, że ktoś pisał tu o lotkach do darta, śpieszę więc z informacją, że w sobotę prawdopodobnie dostępne będą lotki 18g i 16g 8-)

Pozdrawiamy,

COLO, NYSA

mdn4 
+Czytelnik

Wysłany: 2009-04-10, 14:53   

Decathlon dla amatorów? Asics jest dla amatorów? To niby w czym biegaja zawodowcy u kołodzieja?

rave 
+Super gaduła

Wysłany: 2009-04-10, 15:00   

w pamposzkach :D

Michumm 
+Gaduła
Baitcasting Fishing

Wysłany: 2009-04-10, 21:03   

Exi sport jest konkurencja dla Decathlonu? Jest to sklep gdzie jest wszystko czego potrzeeba, to mi sie podoba, przychodze tam i nie musze sie martwic ze ktorejs z dyscyplin tam nie ma. Decathlon jest jedyny w swoim rodzaju.

...nie wedka czyni wedkarza...

axe85 
+Wyrocznia

Wysłany: 2009-04-10, 23:04   

exi jest badziewny mały mało rzeczy a i ceny tez nie są rewelacyjne

Runner 
+Gaduła

Wysłany: 2009-04-11, 08:20   

Sportowe rzeczy Decathlon,ciuchy Factory Outlet Wrocław.

Waldemar 
+Gaduła
Waldi

Wysłany: 2009-04-11, 09:57   

Ostatnio kupiliśmy w Gliwicach ASICS KAYANO 15 i ASICS GT2130, bo na lepsze brakło kasy.

MATTONI 
+Gaduła

Wysłany: 2012-01-16, 21:51   

Temat odświeżam. Hmm minęły prawie trzy lata od ostatniego postu i jak na razie w przypadku Nysy nic się nie zmieniło. Nadal jest to "wioska" pod względem sklepów sportowych z tego co zauważyłem. Ostatnio potrzebowałem czterech rzeczy stricto sportowych i pomyślałem, że dam po raz kolejny szansę nyskim przedsiębiorcom, którzy to tak płaczą z powodu otwarcia Castoramy w Nysie. Po krótkiej wycieczce po nyskich sklepach stwierdziłem, że po raz kolejny w Nysie się nic nie dostanie konkretnego, a jeżeli już coś jest to: albo ceny są horrendalnie wysokie, albo bardzo mały wybór ograniczający się do jednej dwóch sztuk. I jak ja mam wspierać nasz ukochany rynek, skoro na starcie przegrywa chociażby z centrami sportowymi w Opolu, nie wspominając o sklepach internetowych??
Do tego dochodzi fatalna obsługa, albo inaczej jej brak. Panowie i panie w sklepach widać bardziej zajęci są telefonem komórkowym, gazetą, bądź tym co się w internecie dzieje, a później narzekają, że obrót mizerny, że kryzys i tym podobne biadolenie. Ruch jest mały, albo znikomy w sklepach, a pomimo to zainteresowanie klientem żadne.
A jeszcze jedna rzecz, jedynie markowe topowe towary można spotkać w sklepach typu Adi, Ree, Ni i tym podobne. Nie będę pisał pełnych nazw, żeby nie robić reklamy, ale każdy się domyśla o co chodzi.
Kolejna sprawa jaka mi przyszła na myśl to sprawa reklamy w internecie sklepów. Wpisuję w google sklep sportowy Nysa i jaki wynik? M.in ten temat na forum nysa, gdzie aktualny post był prawie trzy lata temu, oraz sklepy, które już nie istnieją, zostały przeniesione, albo nie ma pełnego wyboru asortymentu. Mam tu na myśli także to "Pogotowie sportowe", które ze sportem ma mało wspólnego. I tylko w sklepach słyszę, teraz nie ma, może będzie w tym tygodniu, może w przyszłym, a może mi powiedzą, że za cztery lata?

Więc tylko czekać, aż powstanie kolejne Netto, albo Biedronka, bo tylko to się w Nysie sprawdza. Sklepy sportowe nie mają racji bytu w Nysie. Jako, że ktoś z przyjezdnych może szukać sklepu sportowego w Nysie i wpisywać w google hasło typu "Sklep Sportowy Nysa" i na pewno trafi na ten temat na forum nysa to od razu mówię, że w Nysie nie ma co się rozglądać za sportowym asortymentem, lepiej od razu do Opola, Wrocławia, albo na necie kupować, bo w Nysie przepłacicie.

Pra 
+Stały bywalec

Wysłany: 2012-01-16, 22:26   

Sport też się robi trudniej osiągalny, no przynajmniej co do niektórych dyscyplin. Robi się nowe boiska, ale wszystkie ogradzane, zamykane. Jakby ich nie było.
Ze świecą szukać dobrego boiska do koszykówki, ogólnodostępnego na które można by wstąpić nie będąc uczniakiem. Jak tu się sportowo trzymać na poziomie? :-? :)

MATTONI 
+Gaduła

Wysłany: 2012-01-17, 14:01   

A jeszcze mi się przypomniało, że na Bastionie św. Jadwigi był sklep Colo, miałem się tam wybrać, ale pomyślałem, że najpierw zadzwonię tam, miałem w telefonie zapisane dwa numery telefonu (stacjonarny i komórkowy). Stacjonarny nie odpowiada, komórkę odbiera jakaś pani i mnie informuję, że sklep już w Nysie zlikwidowany :shock: i w razie czego mogę zrobić zakupy...uwaga... w mieście Kędzierzyn-Koźle <lol> :mrgreen: nic dodać nic ując...

Odpowiedz do tematu