Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
CROSSFIT
Autor Wiadomość
Bartek16058 
+Nowy

Wysłany: 2013-01-07, 17:47   CROSSFIT

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum

Mam do Was prośbę, a mianowicie czy ktokolwiek z Was słyszał o osobach uprawiających Crossfit w Nysie?

Pogrzebałem trochę w sieci i nie znalazłem nic na temat powiązań tego sportu z naszą miejscowością. Dowiedziałem się również ,że w Opolu istnieje oficjalny klub sportowy o profilu CROSSFIT. Istnieją oni na facebook-u i jedyne czego się od nich dowiedziałem jest to ,że w ich grupie jest jedna osoba z Nysy z którą nie udało mi się skontaktować. I tutaj mój trop się urwał...

Dlatego bardzo bym Was prosił o jakiekolwiek informacje dotyczące tej dyscypliny na terenie Nysy.

W trakcie moich poszukiwań wpadłem na pomysł, że nawet jeżeli w Nysie nie ma jako takiej grupy sportowców może by tak z odrobiną samozaparcia stworzyć taką grupę? Niestety nie jestem jeszcze pełnoletni i moje znajomości ,które pomogłyby zorganizować takie przedsięwzięcie jest niewielkie, dlatego swoja prośbę kieruję do Was, osób z podobnym zainteresowaniem i motywacją do ćwiczeń :)

Pozdrawiam i czekam na konkretne odpowiedzi

[ Dodano: 2013-01-07, 20:18 ]
Nikt w Nysie nie ma postanowienia noworocznego? ;D
Wiosna idzie przydałoby się zrzucić parę kg na Nyskie jezioro, czekam na odpowiedzi

[ Dodano: 2013-01-17, 19:40 ]
Odświeżam temat, moze znajdzie się jakaś osoba która cos wie na ten temat

monikakedry 
+Czytelnik

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-07-29, 12:53   

Myślałam o tym, teraz się na to zrobiła jaką mega moda :D ale efekty są świetne

larnia 
+Nowy

Wysłany: 2015-08-17, 11:58   

Cross fit jest w miarę nowy i będzie jeszcze popularny przez kilka lat :)

gibbonxl 
+Stały bywalec

Wysłany: 2015-08-24, 18:38   

CROSSFIT-uprawiałem go jakieś 15lat temu nieświadomie zanim go "wymyślono", nie jest mdły jak BODYBULDING a ciało też ulega przemianie. Daje siłe, moc i wytrzymałość która się bardziej przyda niż umiejętność dokładnego prowadzenia sztangielki na modlitewniku.

kamikontra 
+Nowy

Wysłany: 2015-08-26, 14:17   

Najlepsza metoda na budowanie sylwetki :)

Wera87 
+Nowy

Wysłany: 2016-03-03, 14:10   

Dlaczego jednak Crossfit wywołuje tyle kontrowersji?

Bo jest treningiem z pogranicza treningów ekstremalnych, a takie zawsze były i będą obiektem zarówno zachwytów, jak i krytyki. Pamiętać należy o jednej zasadzie – Crossfit to trening, który ma zapewnić najlepsze wyniki w jak najkrótszym czasie! I na tym polega jego ekstremalność! Ten system ćwiczeń nastawiony jest bardziej na doświadczonego sportowca, co nie powinno zniechęcać początkującego kandydata, który chce w szybkim czasie poprawić swoją kondycję fizyczną. Wszystko należy robić z głową i najlepiej pod okiem wykwalifikowanego trenera.

stozlotych 
+Nowy

Wysłany: 2016-10-01, 15:16   

cross fit megasprawa. szybko mozna zrzucic wage :)

naczelny 
+Nowy

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2016-12-10, 14:03   

Sam zastanawiam sie nad pojsciem :)

ola5601 
+Nowy

Wysłany: 2017-04-12, 10:07   

polecam, idealne rozwiazanie na wycwiczenie formy :)

Grevis 
+Nowy

Wysłany: 2017-05-22, 08:22   

Crossfit to bardzo dobry sport do wyrabiania kondycji, ale też bardzo męczący. Podczas treningu dostaje się nieźle w kość. Warto więc brać jakieś suplementy żeby ochronić się przed kontuzjami i wzmocnić efekty ćwiczeń. Polecam ze swojej strony inkospor creatine. Sam to biorę i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz do tematu