Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na własny biznes w Nysie
Autor Wiadomość
zwanek 
+Czytelnik

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-10-15, 16:03   

No no uważaj. Do tego również trzeba mieć zdany egzamin. Nie każdy może zostać agentem ubezpieczeniowym. Musisz przejść testy oraz szkolenia. Zerknij sobie na ten artykuł:
http://praca.money.pl/por...,0,1889042.html
Masz tam dokładnie opisane co trzeba spełnić aby zostać taką osobą. Rekrutacja nie jest taka skomplikowana ale trzeba wykazać pewne cechy charakteru. Pracodawca będzie musiał zobaczyć,że jednak umiesz sprzedawać ubezpieczenia.

Piotr_89 
+Nowy

Wysłany: 2015-10-19, 18:59   Re: Pomysł na własny biznes w Nysie

benst napisał/a:
Wydaje mi się, że Nysa nie należy do najbiedniejszych regionów, miast w naszym regionie. Jak wam się wydaje jaki biznes (najlepiej związany z usługami) ma u nas największe szanse powodzenia?
Do tej pory pracowałem w handlu, ale najwyższa pora spróbować sił we własnym biznesie. Nie szukam sprawdzonego przepisu na biznes. Po prostu zastanawiam się co ma szansę wypalić?

Proponuję Ci zrobić jakieś badanie opinii publicznej i w ten sposób powinieneś uzyskać rzetelną odpowiedź:) Polecam też zapoznać się z dotacjami, bo może być jakiś bodziec dla Ciebie;) Konkretne wiadomości znajdziesz na: http://europa.eu/youreuro...ce/index_pl.htm

szanna 
+Bywalec

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-10-27, 11:06   

Ciężko dziś wystartować z własnym biznesem. Trzeba mieć na niego bardzo dobry pomysł i sporo sił, żeby dać radę go udźwignąć. Na początek polecałabym SAP staż w bpxglobal.pl - firmie, która znakomicie zna się na rzeczy i w której będziemy mogli podszkolić się w kwestii systemów wspomagających zarządzanie w firmach produkcyjnych.

tala 
+Czytelnik

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2015-10-30, 10:05   

Ja jakiś czas temu starałam sie o dotację na otwarcie swojej firmy i postarałam się o dotację z urzędu pracy. Dostalam... 22 tys. złotych co było dla mnie bardzo dużą pomocą. Dodam,że otwarcie biznesu jest o wiele droższe tak więc jeśli nie więc zawsze warto jest się postarać o kredyt w banku. Ja dostałam w Idea Banku.

Warto jest zajrzeć sobie na to forum:
http://www.forum-kredytowe.pl/ - jest to finansowe forum branżowe. Możecie znaleźć tam tematy o kredytach dla firm i dowiecie się w jakim banku warto jest wziąć sobie takie zobowiązanie.

maryna 
+Nowy

Wysłany: 2016-04-20, 14:48   

Hej, a co sądzicie o pomyśle otworzenia w Nysie własnej stacji kontroli pojazdów? Mój mąż o tym myśli, znalazł kurs tutaj - zobacz , ale ja powiem szczerze jestem nieco sceptyczna...

prozaiczny 
+Super gaduła

Wysłany: 2016-04-21, 13:14   

Boty dyskutują w najlepsze, spamują głupimi linkami, odgrzebują tematy sprzed lat, a admin śpi.

Na ten czas. 
+Gaduła

Wysłany: 2016-04-21, 15:59   

Wspomnij o galerii, to się obudzi.

corkgirl 
+Mędrzec
corkgirl

Wysłany: 2016-04-21, 23:05   

Na ten czas., :mrgreen: :P

tktomas 
+Nowy

Wysłany: 2016-07-25, 01:22   

franczyza to dobre rozwiązanie na start jednak zazwyczaj wymagają sporego wkładu własnego.

projektowanie łazienek w Nysie

GonzoPat 
+Nowy

Wysłany: 2017-01-13, 07:09   

Denwora napisał/a:
Dokładnie, sklep internetowy będzie korzystniejszy, popieram przedmówców. A jakie usługi kurierskie polecacie przy prowadzeniu sklepu? Ja sama stawiam na DHL, a Wy? Nawiązujecie jakąś specjalną współpracę biznesową?

Denwora, z DHLa korzystamy u mnie w pracy, ale niestety w przedświątecznym okresie było kilka(może naście) zaginionych paczek. Żaden kurier nie jest idealny, a DHL ma dość spore ceny w porównaniu do KEX czy Inpost

Beata79 
+Nowy

Wysłany: 2017-03-27, 23:46   

potrzebuje porady gdyż w Nysie jestem ,,nowym lokatorem,, mysle nad otworzeniem gabinetu dietetyk z dofinansowaniem z urzędu pracy. czy taki biznes ma szanse powodzenia na rynku pracy w Nysie

Odpowiedz do tematu