Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Spam na forum.
Autor Wiadomość
BanHammer 
Moderator

Wysłany: 2015-02-22, 19:43   

Witam użytkowników forum jako nowy moderator.
Niniejsze konto zostało utworzone do oczyszczenia forum z przypadków zaśmiecania, jakie powyżej opisujecie.

Proszę zgłaszać kliknięciem w wykrzyknik takie przypadki, jak:
-dyskusje botów
-odkopywanie tematów sprzed lat tylko celem umieszczenia spamu
-tematy założone ewidentnie tylko celem promocji działalności gospodarczej czy witryn e-sklepów itp. Takie wątki będą usuwane albo przesuwane do działu Reklamy.
Ostatnio zmieniony przez BanHammer 2015-02-22, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  

Łukasz 
+Mędrzec

Wysłany: 2015-02-22, 19:54   

BanHammer, powodzenia ;) będzie ciężko - jeżeli dorywczo moderujesz to podziwiam :ralf:

P.S. Domyślam się, że nie jest to Twój początek na tym forum?

BanHammer 
Moderator

Wysłany: 2015-02-22, 21:09   

Łukasz napisał/a:
BanHammer, powodzenia ;) będzie ciężko - jeżeli dorywczo moderujesz to podziwiam :ralf:

P.S. Domyślam się, że nie jest to Twój początek na tym forum?

Moderuję inne forum, ale tutaj będę "sprzątać dorywczo" w miarę potrzeby. Tak, nie jest to mój początek, forum nysa jest mi znane.

ralf 
Moderator

Wysłany: 2015-02-22, 23:44   

Witaj Ban, niezmiernie się cieszę widząc na forum kogoś takiego jak Ty. Niejednokrotnie apelowałem do Admina o utworzenie właśnie takiego konta, kogoś kto w sposób szybki i prosty usunie co trzeba. To forum tego od dawna wymaga i na to zasługuje. Domagało się tego wielu Użytkowników, którym należą się za to podziękowania bo to dowód na to, że cenią sobie to miejsce i że im na nim zależy. Tacy Userzy zawsze zasługują na szacunek. Pozostaje mi życzyć nowemu Moderatorowi wytrwałości i zdecydowania :)

BanHammer 
Moderator

Wysłany: 2015-02-24, 17:35   

Dziekuję, ralf.
Użytkownicy już wysyłają nieśmiało zgłoszenia, w dwa dni było ich siedem.
mam już pełne uprawnienia, będą bany, a tematy stricte-spamerskie, zgłoszone czy nie, będą przesuwane do działu Kosz, widocznego dla administracji. W miarę czasu ogarniemy tu porządek, niezależnie od postawy własciciela forum, mam wolną rękę.

-Milla- 
+Gaduła

Pomogła: 2 razy
Wysłany: 2016-05-09, 10:53   

19 wątków w ciągu godziny? :shock:
Ktoś nad tym panuje?

Bez tytułu.jpg
Plik ściągnięto 93 raz(y) 214,93 KB

ja grab 
+Gaduła

Wysłany: 2016-05-09, 12:04   

Chyba włączyli im neta...Do tego dojdzie jeszcze spam od hotelu wiejskiego i pseudo telewizji ;)

Marjanek 
+Gaduła

Wysłany: 2016-12-26, 13:07   

Ja mam taką propozycje, żeby jakieś zabezpieczenia antybotowe dać, bo nudni są już Ci "nowi mieszkańcy" miasta którzy akurat się przeprowadzili i znajdują super tanie sklepy internetowe.
No chyba, ze Ci użytkownicy są za pozwoleniem władz forum, zeby więcej $$$$ było w oczach - no to wtedy przepraszam i o więcej spamu proszę :ralf:

ja grab 
+Gaduła

Wysłany: 2016-12-31, 15:23   

To forum dawno temu zdechło.

Odpowiedz do tematu