Forum.Nysa.PL Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Gadżety reklamowe - dobry sposób na reklamę?
Autor Wiadomość
Damian2014 
+Nowy

Wysłany: 2014-12-15, 09:57   Gadżety reklamowe - dobry sposób na reklamę?

Założyłem firmę i chciałbym się jakoś wybić w naszym mieście. Chcę by firma była rozpoznawalna i chciałbym zamówić trochę gadżetów reklamowych, które mógłbym rozdać. Czy to dobry pomysł?

kary 
+Czytelnik

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-12-15, 10:09   

Tak. Jest to dobry pomysł ale pod kilkoma warunkami .Polecam zainwestować w jakieś oryginalne gadżety. Na przykład Koszulki reklamowe albo w tańszej wersji mini latarki.
Długopisy czy też breloki raczej odpadają ponieważ jest to trochę nudne i gubi się.
W sieci jest tyle propozycji, że naprawdę nie jest trudno kogoś zaskoczyć. Zerknij sobie tutaj:
http://www.opengift.pl/ - na stronie jest katalog takich propozycji. Masz ich ponad 4000 tak więc sam dobierz coś co spodoba się Twoim klientom.

NysaOnline 
+Czytelnik

Wysłany: 2014-12-15, 10:33   

Damian2014, zapraszamy do reklamy na Forum.Nysa.pl oraz portalu miejskim NysaOnline.pl - tomek@nysaonline.pl .

elpopo 
+Czytelnik

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-12-16, 07:32   

Gadżety reklamowe to zawsze dobry pomysł, a jak masz odpowiednie fundusze to najlepiej jak byłyby to koszulki z logo firmy albo pendrive - to się lepiej sprawdza.

Damian2014 
+Nowy

Wysłany: 2014-12-16, 08:07   

Zajrzę.

szanna 
+Bywalec

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-12-16, 12:41   

Ja też myślę, że gadżety reklamowa to dobra opcja.

Damian-bijda 
+Nowy

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-12-17, 11:00   gadzety

Fajne ścianki reklamowe zamawiałem przez fitchoice.eu . Jakość nadruku bez zarzutu. Dopasują technologię pod koszty. Tutaj można być spokojnym. Wybór gadżetów jest olbrzymi, aż się zaskoczyłem przeglądając ich ofertę. Referencje mają takie, że każdy by pozazdrościł, więc polecam.

szanna 
+Bywalec

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-12-18, 14:30   

Inną reklamą, jaką warto się obecnie zainteresować są google zdjęcia firmowe. Jeżeli o tym nie słyszeliście, polecam zapoznać się z tematem. To nie tylko fajna opcja marketingu w sieci, ale i coś, co sprawia, że sklep, marka czy produkt są dobrze kojarzone przez potencjalnych klientów.

Kokosanka90 
+Nowy

Wysłany: 2014-12-21, 20:08   

Ja bym postawiła na jakieś oryginalniejsze gadżety niż długopisy czy breloki. Ostatnio zetknęłam się z latarkami i scyzorykami. Fajna i przydatna rzecz. Fajną ofertę ma dostawca1.pl :)

Filcak 
+Bywalec

Wysłany: 2014-12-21, 20:43   

Wybić się pozwoli szeroko rozumiany marketing, gadżety są fajne na chwilę, ale czy sądzicie, że na ich podstawie ktoś jest w ogóle długoterminowo zdobyć zaufanie i zainteresowanie klientów? Do tego potrzebna jest strategia działania zorientowana na otoczenie oraz wymogi stawiane firmie z danej branży.

Po więcej zapraszam poprzez prywatną wiadomość.

Na ten czas. 
+Gaduła

Wysłany: 2014-12-22, 07:23   Re: Gadżety reklamowe - dobry sposób na reklamę?

Damian2014 napisał/a:
Założyłem firmę i chciałbym się jakoś wybić w naszym mieście. Chcę by firma była rozpoznawalna i chciałbym zamówić trochę gadżetów reklamowych, które mógłbym rozdać. Czy to dobry pomysł?

Moim zdaniem bardzo kiepski. Strategia, marketing, reklama, to słowa, które coraz częściej kojarzą się z najzwyklejszym oszustwem. Chcesz się wybić, to rób dobrze swoje, a jeśli nie trafisz i nie będzie zapotrzebowania na twoją działalność, to zwijaj manele. Tak jest uczciwie.

[ Dodano: 2014-12-22, 07:32 ]
Filcak napisał/a:
Wybić się pozwoli szeroko rozumiany marketing,

Filcak, bez urazy, ale jak słyszę taki tekst, to zaczynam się zastanawiać, czy za chwilę rzygnę.

Filcak 
+Bywalec

Wysłany: 2014-12-22, 18:06   

Rzygaj do woli, jak Cię to zadowoli.

Chętnie przeczytam coś więcej niż napisałeś na temat promocji i wizji działania.

Marketing jest obecnie dziedziną nauki, a to że ktoś się kiedyś na coś naciął, to nie musi od razu podchodzić do marketingu jak inkwizycja do czarownic.

Na ten czas. 
+Gaduła

Wysłany: 2014-12-23, 01:29   

To wszystko trąci obłudą i tanim picem Filcak. Jest nieznośnie namolne. Wciska się wszędzie jak smród z nieszczelnej kanalizacji. Niekiedy myślę, że tzw. specjaliści od reklamy, to jakiś inny gatunek ludzi. Jakby tak zebrać gdzieś razem, tych wszystkich charczących nam w uszy menów i dyszące pożądaniem kobietki, całe to nieproszone reklamiarskie towarzycho, to dałoby się z niego utworzyć niezgorszy objazdowy cyrk, w którym lud za niewielkie pieniądze zrywałby boki ze śmiechu. W takiej wersji miałoby to jakiś sens i byłoby użyteczne. W obecnej (wybacz wulgaryzm), tylko mnie wkurwia. No i jeszcze jedno - nie naciąłem się. Moi starzy też nie mieli powodu kształtować mnie na inkwizytora. Piszę tu o swoich odczuciach odnośnie reklam i zakładam, że odczucia większości są takie same. Dziwne, że przedstawiciele nowej dziedziny nauki są na taką opcję zupełnie ślepi i głusi. Niedawno skląłem ordynarnie pewną pindzię z Netii, do której wcześniej nijak nie mogłem się dobić z informacją, że jej nowa super oferta mnie nie interesuje. No, ale może szef pindzi jest naukowcem i wie lepiej, co dla mnie dobre. Pindzia poległa. Na posterunku. W obronie nauki. Nobla z tego nie było. Być może był wieczór w gównianym nastroju. Nie, nie powiem, żeby było mi z tego powodu przykro. Nie jestem naukowcem. :)

elpopo 
+Czytelnik

Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: 2014-12-23, 15:24   

Filcak napisał/a:
Marketing jest obecnie dziedziną nauki, a to że ktoś się kiedyś na coś naciął, to nie musi od razu podchodzić do marketingu jak inkwizycja do czarownic.

Zawsze jak słyszę, że ktoś tak narzeka na działania marketingowe to mówię, że nawet najlepszy produkt musi najpierw dotrzeć do ludzi, a do tego potrzebna jest reklama.

Filcak 
+Bywalec

Wysłany: 2014-12-23, 21:32   

Uważam, że najbardziej winni są nieudolni marketerzy, bo to dzięki ich działaniom zbiera się pozostałym firmą. A co do Netii to oferta jedno a Pani i cele sprzedażowe to drugie, za nią stoją cele które musi zrealizować i nie może skończyć rozmowy dopóki czegoś nie sprzeda.

Ale skupmy się marketingu najwyższej klasy. Zachęcam każdego by oglądnął krótki filmik o tym jak się robi akcje marketingowe najwyżej jakości, po obejrzeniu tego może ktoś z was zrozumie, że to co robią marketerzy w Polsce to jest kpina, ale powoli niektórzy się uczą.

https://www.youtube.com/watch?v=zIEIvi2MuEk

i do tego reklama taka jakich się w Polsce nie robi

https://www.youtube.com/watch?v=hl4nrdhle4g

Oba filmy to 6 minut waszego życia które są naprawdę warte poświęcenia.

Odpowiedz do tematu