Forum.Nysa.PL
Forum Miasta Nysa

Sport - Siłownia w Nysie

Berenicca - 2007-04-16, 10:41
Temat postu: Siłownia w Nysie
Cześć!
Może mi ktoś doradzić, która siłownia w Nysie jest najlepsza... Chodzi mi o sprzęt (głownie taki, z którego bedzie mogla korzystac kobieta) i o cenę (ile kosztuje karnet, pojedyncze wejscie, itp.).

Pozdrawiam :)

art - 2007-04-16, 15:55

chodziłem parę lat do Parysa ,powiem sprzęt jest jaki powinien być w każdej siłowni i kiedy ja tam chodziłem dużo kobiet w różnym wieku uczęszczało ,był organizowany aorobik dla dziewczyn ,dlatego zdradzę że i ja w tych godzinach bywałem na siłowni ,fajne widoki były hahahahahaha.W sumie czy jest jeszcze jakaś siłownia prócz Parysa?
Fedor - 2007-04-16, 19:27

aerobik w Parysie dalej funckjonuje :mrgreen:
karnety cos w okolicach 50 zl z tego co pamietam

art - 2007-04-16, 22:02

jak chodziłem (2003 rok ) karnet kosztował 47 zł teraz ok.52 zł
Chris - 2007-04-18, 09:46

Mamy rok 2007 i karnet kosztuje 59 zl. ;) Cena rosnie ale jakosc tego co maja do zaoferowania maleje. :roll: Ale chyba i tak lepszej silowni w Nysie nie ma... o ile sa w ogole inne. :roll:
Capoeiristass - 2007-06-12, 17:45

w budowlance jest ale tam jest straszna lipa i za karnet zycza sobie 42 zl o demnie tyle pociagneli nie polecam budowlanki parys najlepszy
magma - 2007-06-12, 17:55

Krzysiek - czyli właściciel Parysa remontuje nowy lokal gdzieś na Słowiańskiej, może tam będzie lepiej, a w lecie chłodniej, poza tym jest nowa siłownia (tylko dla kobiet) w "Stodole" na piętrze. Ale nie byłam tem jeszcze. Cała nowiuśka i sprzęt chyba też.
U Krzyśka karnet kosztuje 59 zł , wejścia bez ograniczeń przez cały miesiąc, a 49 zł za 9 wejść w miesiącu. Pojedyncze wejście bez karnetu chyba 7 zł. Wszystko podobno w lecie jest taniej, ale nigdy tam w lecie nie chodziłam.Do każdego karnetu można dopłacić chyba 10 zł i korzystać z fitnessu z instruktorką (aerobik). A sprzet jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, zmieniasz tylko obciążenia.

Magda - 2007-06-12, 23:17

Ostatnio jak jechałam ul. Prudnicką to zauważyłam (myśle że nowo otwarty albo to ja się nie rozglądam) "Lady Fitness Club" nad lokalem "Lidki" wie ktoś coś na ten temat?? Z szyldu dobrze się prezentuje. ;)
magma - 2007-06-12, 23:35

tak, jest nowo otwarty - chyba z początku czerwca. Mają też podobno solaria i masaże jakieś tam zabiegi kosmetyczne. Może jutro się czegoś dowiem

[ Dodano: 2007-06-13, 15:49 ]
Dobra, no to się dowiedziałam maja tam: fitness, siłownia, sauna, solarium, masaż, kosmetyka, laseroterapia, konsultacje specjalistów.
mają ćwiczenia z trenerką : DANCE AEROBIC, STEP, TBC, ABT, BODY-BALL, FAT BURNER, AEROKICKBOXING, 50+. CALLANETICS.

jednorazowe wejscie fitness Siłownia Fitness + Siłownia
10zł 10zł 15zł

KARNETY karnety miesieczne
fitness Siłownia Fitness + Siłownia

1X tygodniowo 40 zł 40 zł 60zł
2x ----II------ 70zł 70zł 100zł
3x ---II----- 90zł 90zł 130zł
4x ----II---- 110zł 110zł 160zł
Open 130zł 130zł 190zł

to oznacza, ze jest bardzo drogo, ale tylko dla kobiet to może dla kogoś być decydujące.
Dwie sale, jedna na fitness, druga siłownia, sporo rowerków i orbitreków, dwa wioślarze, dwa atlasy, masażer.
No! Jak się spisałam ?

diabeł - 2007-06-13, 19:49

magma007 napisał/a:
No! Jak się spisałam ?

no gratuluje :P

magma - 2007-06-13, 23:56

Same gratulacje ? To może punkt za pomoc ? Miło by było 8-)
Set - 2007-12-02, 23:45

czy w nysie miala by racje bytu nowa silownia? zastanawiam sie tez czy jesli jest silownia tylko dla kobiet to czy wypalilo by to odnosnie mezczyzn. ile waszym zdaniem mialby kosztowac karnet?
grreg - 2007-12-03, 07:15

ja chcę siłowni, mam lekką nadwagę ( :mrgreen: ), ale raz poszedłem i nie mogłem się dopchać do lustra :mrgreen: , najlepiej żeby była koedukacyjną :mrgreen:
Set - 2007-12-04, 21:50

doradze Ci jesli pozwolisz, nadwaga to nie jest wielki problem o ile masz troche czasu i silnej woli. nie potrzebna jest silownia. po pierwsze jesli moge radzic, nie jemy na noc. nastepnie bieganie 3-4 razy w tygodniu, spokojne tepo. po miesiacu gwarantuje kondycje i pare kilo mniej. a co do silowni to morze podkrecic apetyt i bedzie efekt odwrotny, jesli silownai to cwiczenia aerobowe, pomoga na nadwage. pozdro :)

[ Dodano: 2007-12-04, 21:53 ]
co do luster na silowni to przy nich jest najciasniej, kazdy chce sie poogladac dokladnie. sam kiedys spedzalem tam duzo czasu. heeh wszyscy tak robimy, kazdy chce dobrze wygladac.

art - 2007-12-04, 22:17

set masz zamiar otworzyć ?Pewnie przydałaby się fajna siłownia ,ale dlaczego tam odrazu tylko dla mężczyzn ,ależ koniecznie musi być - ,,koedukacyjna ''.W Nysie jest siłownia Parys ,lecz szkoda że mieści się w piwnicy ,jest za ciemno ,duszno hmmm i czasem po wielkiej ulewie jest tam dosłownie powódz.Ale dobrze że jest .Oj chodziło się kiedyś .....

Teraz chodzę sobie tutaj w Finlandii na silownie i przyznam jestem zachwycony ,klimatyzowane pomieszczenia ,przeszklony dach ,wszystkie maszyny bardzo dobrej jekości ,i co najwazniejsze wszystkie ciężarki ,krażki odnoszone na miejsce ,więc nie ma czegoś takiego jak w Parysie - przychodzisz i potykasz sie o krążek na ziemi ......
Co do ceny pytasz - jak najniższa oczywiście ........hahahahaha 8-)

grreg - 2007-12-04, 23:04

Set, tym bieganiem chcesz mnie zabić, co ja jakiś Abebebe jestem? Czas jest, potrzeba partnera (najlepiej płci odmiennej) :mrgreen: , żeby pchnął w chwilach zwątpienia. Nie jeść na noc, powiedz to facetowi z żołądkiem, który służy do produkcji elektrolitu, nadkwaśność, nerwica, jak nie zjem coś w ciągu 2 godzin to przypominam faceta na głodzie, ale innym. Kładę się spać po pólnocy, spożywam kolację ok. 19-20, żeby zasnąć zalewam jamęchłonąco-trawiącą wodą z czajnika, jak zasnę w 15 minut - jest ok, jeżeli nie - jama woła: "napełnij!, napełnij!" :mrgreen:

[ Dodano: 2007-12-05, 00:08 ]
... mimo wszystko wolę wisiłek niż opalanie się na grzejniku :mrgreen:
http://pl.youtube.com/watch?v=B3sCyjkEtyo

tubylec - 2007-12-05, 12:07

Grreg, a ile razy potem wstajesz...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
grreg - 2007-12-05, 13:16

czasem udaje się od razu, a czasem 2-3 razy hi, hi, najgorsze, że wrzątek muszę pić :)
tubylec - 2007-12-05, 15:36

I pomyśleć, że niektórzy chcieli by trochę przytyć... :(
Qrrrczę, że też ten świat tak jakoś dziwnie urządzony :/

Set - 2007-12-09, 19:52

Napewno nie chce Cie zabic, nic mi nie zrobiles. Silownia jest w pozadku, akurat w parysie jest maszyna do biegania. szkoda ze odplatna dodatkowo, pierwszy raz sie spotkalem z taka opcja na silowni, przewaznie w karnecie mozna uzywac wszystkiego. no nie bede sie nad tym rozwodzil, znam Krzyska niech mu bedzie. po m kazdym treningu 10 min na biezni i powinno byc ok. pozdrawiam

[ Dodano: 2007-12-09, 20:00 ]
chcialbym miec swoja silownie w nysie, jednak na dzien dzisiejszy to duza inwestycja z powolna stopa zwrotu, a na sztuke dla sztuki jeszcze mnie nie stac. moje zdanie jest oczywiste jesli chodzi o panie na silowni, im wiecej pieknych kobiet tym lepiej, pozdrowionka dla Kolunia z Finlandii

art - 2007-12-09, 21:01

no widzisz amigo ,a chciałeś siłownię tylko dla mężczyzn hahahahaahahah 8-)
mysza - 2009-01-26, 15:15

osoby, które naprawde chca schudnąc polecam zdecydowanie siłkę ćwiczenia ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia a nie jakies tam diety - cud ! :) wystraycz tylko chciec !!! a w Parysie zdaje sie najlepiej ja bynajmniej jestem zadowolona co z tego, że jest lady fitness jest mało sprzętów trzeba czekac az sie zwolni a mi tam facet ćwiczący obok wyciskający siódme poty nie przeszkadza, przynajmniej jest na kogo popatrzec hahah ! :D
Kozaczek20 - 2009-01-27, 00:21

Set napisał/a:
akurat w parysie jest maszyna do biegania. szkoda ze odplatna dodatkowo

że co?? Ja jak chciałem kluczyk to zawsze dawali i nigdy nie kazali płacic

marco polo - 2009-01-27, 18:31

Słyszałem ze w nowopowstającycm budynku na zapleczu Banku Słaskiego ma powstać centrum odnowy biologicznej z prawdziwego zdarzenia , podobno ma tam być siłownia , sauna , gabinety masażu itd itp....słyszał ktoś coświecej na ten temat? Swoja droga konkurencja dla Parysa by sie przydała bo ostatnio poza cena karnetu to nic sie tam nie zmienia........... :mrgreen:
mysza - 2009-01-27, 18:55

jja za kluczyk tez nigdy nie płacę, ano własnie to zalezy kto ci daje ten kluczyk :D
mdn4 - 2009-04-11, 09:57

Ta :) eh ale parys coraz bardziej traci nic sie nie zmienia głośniki sie palą a cena rośnie. Nie wiecie czy juz jest ta siłownia na słowianskiej jesuli nie czy bedzie i kiedy?
m_girll - 2009-04-11, 14:01

z tego co ostatnio mówił Krzysiek, ostro pracuje przy przygotowaniu nowej siłki na słowiańskiej, więc pewnie już niedługo będą przenosiny:)
square - 2009-04-13, 13:51

Zapraszam na program pt silownia i stery:

http://www.youtube.com/wa...feature=related

m_girll - 2009-04-13, 14:03

heh, kto bierze ten i tak nie przestanie, a kto nie bierze, ten woli takich filmów nie oglądac. Głupota ludzka nie zna granic heh.
square - 2009-04-13, 14:13

m_girll napisał/a:
heh, kto bierze ten i tak nie przestanie

Musze tutaj nie zgodzic sie z Twoim zdaniem. Wielu ludzi przestaje brac sterydy tak samo jak wielu ludzi rzuca palenie/picie/inne. Nie powinnas generalizowac i wrzucac wszystkich do jednego worka, gdyz jest to nie fair i zle swiadczy o Twojej osobie.

m_girll - 2009-04-13, 14:17

square ok, niech będzie, może źle się wyraziłam. Jednakże czy uważasz, że po obejrzeniu tego filmu( bo mi chodzi akurat głównie o to) ktoś nagle odstawi sterydy? Bo ja nie sądze.
square - 2009-04-13, 14:19

Jako, ze mam otwarty umysl, oraz jestem pełen wiary w ludzi nie wykluczam takiego scenariusza.

Pamietej jednak ??????, ze szanuje Twoje zdanie i na jego podstawie wyrabiam sobie opinie o Tobie.

m_girll - 2009-04-13, 14:25

kurcze, pewnie raz na milion przypadków tak mogłoby się stać:) Jednakże wyobrażam sobie faceta, który był szczypiorkiem, dzięki syntrolowi powiększa sobie mięśnie do niebotycznych rozmiarów, ładuje w to kupę kasy, i nagle po oglądnięciu filmu miałby z tego zrezygnować i niestety jakoś tego nie widzę. Ale wiara czyni cuda, więc kto wie, kurcze jako idealistka powinnam wierzyć, że to możliwe, ale niestety na forach sportowych siedzę nie od dziś, kontakt z ludźmi, którzy łykają tablety jak cukierki mam cały czas i jakoś nikt z nich po obejrzeniu takich filmów nie kwapi się do rezygnacji z szybkiego przyrostu masy i siły.
square - 2009-04-13, 14:29

XXXXX, wiedz, ze wielu ludziom zalezy jedynie na podniesieniu masy ciala do pewnego stopnia, po ktorym najzwyczajniej w swiecie odstawiaja 'dodatki'.
Pozdrawiam.

m_girll - 2009-04-13, 14:34

skoro znasz moje imię wypadałoby się przedstawić... Co do Twojej wypowiedzi owszem, ale myslałam, że mówimy o osobach, które ze sterydami przesadzają. Gdy idzie o osoby, które biorą je tylko do pewnego stopnia hmm, ok, na pewno są takie , pytanie tylko, czy gdy już dojdą do swego ideału, pozostaną przy nim?
square - 2009-04-13, 14:37

Bardzo przepraszam za taki nietakt z mojej strony. Oczywiscie, ze winien bylem przedstawic sie.
Jestem square.
Pozdrawiam.

m_girll - 2009-04-13, 14:42

Tak, to było do przewidzenia.

Pamiętaj, więc drogi square, że na podstawie tego co piszesz i jak piszesz wyrabiam sobie opinię o Tobie.

p.s czy to taktowne pisać na forum czyjeś imię, skoro używa tutaj nicka i nie koniecznie chciałby aby zwracano się do niego po imieniu, zwłaszcza przez osoby, które same nie przedstawią się imieniem?

Pozdrawiam

Co do filmu, obejrzałam, dzięki za polecenie.

square - 2009-04-13, 14:48

To, ze uzywasz nicka a nie imienia nie oznacza, ze sobie nie zyczysz by ujawniac skrawek Twojej toźsamosci. Odnosze wrazenie wrecz, ze w ogole Tobie nie zalezy by byc anonimowa osoba w sieci, skoro znalezienie informacji o Tobie zalelo mi 15 sekund a nie jestem informatykiem ani nikim bezposrednio zwiazanym z ta dziedzina. Oczywiscie natychmiast przeedytuje poprzednie posty, i usune z nich Twoje imie.

Przepraszam bardzo i prosze o wyrozumialosc.

m_girll - 2009-04-13, 14:51

ok, nieważne, zaczyna się robić nieprzyjemnie. Jak widać odwracasz kota ogonem. Mimo wszystko pozdrawiam i nie będę więcej spamować w tym temacie.
Czekam na informacje dotyczace tematu przewodniego.

Stan - 2009-09-08, 15:25

Zmieniło się coś? Jest już jakaś nowa siłownia? Najlepiej tylko dla facetów.
m_girll - 2009-09-08, 18:10

Stan a co to... jakaś dyskryminacja?
Stan - 2009-09-09, 09:14

Nie, ale potem schodzą się goście, którzy chcą się tylko popatrzeć na laski i blokują maszyny. :evil:
m_girll - 2009-09-09, 09:17

to po to jest język w buźce,żeby powiedzieć takiemu gościowi, aby z tejże maszyny pośpiesznie poszedł na inną, skoro tylko ją blokuje.
Stan - 2009-09-09, 15:25

A niby co się robi? Mówią "ale ja ćwiczę"... Do tego robią niepotrzebny tłok.

[ Dodano: 2009-10-16, 19:04 ]
Dziś pod budynek w którym ma być nowa siłownia podjechała ciężarówka ze sprzętem, więc może już niedługo będzie fajna siłownia.

matis193 - 2009-11-01, 21:14

Ktoś tutaj wspominał o jakieś Finlandii ? W Nysie to jest ? I czy znajdę gdzieś jakąś siłownie bliżej rynku itd. Bo do Parysa mam kawałek a też bym chciał zacząć chodzić.
pancio - 2009-11-05, 19:00

eLO , ile aktualnie kosztuje karnet w Parysie , Budowlance ?
m_girll - 2009-11-05, 19:07

Parys 69 zł, za bieżnię dodatkowo chyba 10 groszy za minutę
pancio - 2009-11-05, 19:09

Dzieki ;)
art - 2009-11-05, 20:36

matis193 napisał/a:
Ktoś tutaj wspominał o jakieś Finlandii ? W Nysie to jest ? I czy znajdę gdzieś jakąś siłownie bliżej rynku itd. Bo do Parysa mam kawałek a też bym chciał zacząć chodzić.

pytaj co chcesz wiedzieć 8-)

kubutek - 2009-11-05, 21:15

pancio napisał/a:
eLO , ile aktualnie kosztuje karnet w Parysie , Budowlance ?

Budowlanka 50zł, mniej maszyn i skromniej, a ludzie normalni.

m_girll - 2009-11-05, 21:17

a to w PArysie są ludzie nienormalni?
kubutek - 2009-11-05, 21:37

Nie wiem, dawno tam nie byłem, ale ja nie napisałem, że tam chodzą nienormalni :)
Tu w tymże wątku ludzie pisali, że nic się nie zmieniło, oczywiście przez przeprowadzką,
dlatego osobiście Parys mnie nie interesuje.
Jak tam ćwiczyłem 10 lat temu, to jeszcze paru normalnych było, teraz to nie wiem. A tam kolesie latają do WC z plecaczkami? Bo dziewczyny to rozumiem, "te" dni i tak dalej, ale chłopaki po co? :D

art - 2009-11-06, 08:06

gbutek72 co to w/g Ciebie ,,normalni ludzie''.Piszesz na siłownię w Budowlance są,ćwiczą normalni ludzie. :mrgreen:
m_girll - 2009-11-06, 08:11

:D :D kurcze chodząć do PArysa czuję się teraz lekko nienormalna:D

Ale chciałabym podobnie jak Arturo poznać definicję tej normalności ludzi chodzących do budowlanki.

zobaczymy jak będzie w siłce na Słowiańskiej:)

pancio - 2009-11-06, 09:05

a kiedy na Słowiańskiej otwierają ?
kubutek - 2009-11-06, 11:45

arturo45 napisał/a:
gbutek72 co to w/g Ciebie ,,normalni ludzie''.Piszesz na siłownię w Budowlance są,ćwiczą normalni ludzie. :mrgreen:

Normalni to znaczy normalni, kolego, czepiliście się jak rzep. Normalny dla mnie to taki, który nie ocenia mnie po marce obuwia czy dresu, telefonu. Jak mogę Wam jeszcze pomóc w zdefiniowaniu normalności?m_girll, powtarzam, że nie napisałem iz do Parysa chodzą ludzie nienormalni, w ogóle nie napisałem NIC w pierwszym poście o Parysie, więc o co ten płacz? Coś usiłujesz mi przypiąć? Parys mnie nie obchodzi, trenowałem tam dwa lata dawno temu, potem miałem wypadek i nie trenowałem bardzo długo, jeśli kogoś to interesuje, a do Parysa nie wróciłem z osobistych względów.
BTW, to lokal na Poniatowskiego jeszcze nie jest gotowy? Cały Krzysiek, ponad rok temu go spotkałem, "na dniach" miał przenosić siłownię :)

art - 2009-11-06, 18:39

chodziłem do parysa x lat ,zawsze teraz jak przyjeżdżam do Nysy to tam chodzę poćwiczyć ,ale daję słowo nikt nikogo nie oceniał po marce dresu,butów,telefonu.Buty to czasem ginęły heheheheh.Ok ,mam prośbę jeżeli ,,nowy Parys'' będzie czynny ,proszę aby ktoś opisał jak się ćwiczy ,jaki jest sprzęt ,no wogóle jak jest.Fotki może :mrgreen: .Będac w Nysie w lecie ,słyszałem że nowa siłownia ma być czynna we wrześniu ,ale którego roku ..... :mrgreen: .
m_girll - 2009-11-06, 18:46

arturo nie ma sprawy :) z mojej strony możesz liczyć na relację:)

[ Dodano: 2009-11-06, 18:49 ]
jedyny mankament w PArysie to po prostu braki sprzętowe, za mało kompletów, nie ma stojaków na sztangi itd. Liczę na uzupełnienie w nowym PArysie:) a klimat taki jak jest- jak najbardziej mi odpowiada:d z damskiej szatni buty nie giną:D

art - 2009-11-06, 19:19

dzięki z góry m_girll .Co do sprzętu to popieram jego braki ,taki przeskok na hanklach z 30 kg na 36 kg hehehehe.Dla mnie mankamentem jednak było samo umieszczenie siłowni w tej piwnicy,brak wentylacji i niemiły zapach :mrgreen: Tak pozatym było ok.Napewno podczas najbliższego pobytu czas na bodybuilding znajdę :mrgreen: Mam nadzieję że w nowym miejscu .
mysza - 2009-11-06, 19:20

m_girll napisał/a:
Parys 69 zł, za bieżnię dodatkowo chyba 10 groszy za minutę

płacic za bieznię ????????????? oj dziwne pierwsze słysze nigdy nie płaciłam i nie płacę ... :|

[ Dodano: 2009-11-06, 19:21 ]
a tak mi sie przypomniało kiedys jak chłopaki a właściwie 2 nie mogli wyjść z szatni gdyż... urwała sie klamka :DDDDDDDDDD i była akcja ratownicza :)

m_girll - 2009-11-06, 19:39

mysza kiedyś płaciłam a ogólnie wolę biegać w terenie, więc już nie korzystam i może już nic się nie płaci, dlatego napisałam "chyba" :)

Arturo hehe gorzej jak więcej osób chce te same hantle:D nieraz walczy się o "14" bo to popularne:D:D:D

jako, że ja wolę wolne ciężary to właśnie najbardziej ubolewam za brakiem obciążenia i pożądnej sztangi i stojaka :D no i jeszcze co nieco by się znalazło w brakachD:

A piwnica i zapach- właściwie już mi to nawet nie przeszkadza:D ale to chyba dlatego, że kiedyś treningi vale tudo były w sali, gdzie było o wiele gorzej:D

No i sala gdzie wisi worek jest mała i dwa okna, które tam są, akurat dają dobre powietrze:D

Ale mimo wszystko czekam z utęsknieniem na Wielkie Otwarcie:D

art - 2009-11-06, 20:14

dziwny jest ten świat :mrgreen: wykupujac karnet miesięczny ,trzeba osobno jeszcze dopłacać za korzystanie z bieżni .
kubutek - 2009-11-07, 11:01

arturo45 napisał/a:
dzięki z góry m_girll .Co do sprzętu to popieram jego braki ,taki przeskok na hanklach z 30 kg na 36 kg hehehehe.Dla mnie mankamentem jednak było samo umieszczenie siłowni w tej piwnicy,brak wentylacji i niemiły zapach :mrgreen: Tak pozatym było ok.Napewno podczas najbliższego pobytu czas na bodybuilding znajdę :mrgreen: Mam nadzieję że w nowym miejscu .

Niestety, smrodek w każdej siłowni bez odpowiedniej wentylacji i klimy będzie. W Parysie potęguje to biegnąca pod podłogą kanalizacja :/
Że dopłacać trzeba do bieżni nie dziwi mnie, siłownia to bardziej inwestycja niż sposób na biznes, maszyna kosztuje nieraz kilka tysięcy, a zwraca się powoli.

art - 2009-11-07, 13:56

qbutek każdy sprzęt do siłowni jest drogi od hankli po bieżnie.Karnet miesięczny =wszelkiego rodzaje maszyny ( rowerki,wiosła,bieżnie) ,sprzęt siłowy,sauna,ćwiczenia w jasnej ,wentylowanej sali,MUZYKA,ćwiczenia bez ograniczeń do takiej obecnie chodzę siłowni.Karnet mam miesięczny.Do tego zniszka na odżywki.Bardzo ważne że jest porządek ,krążki i hankle są odkładane na miejsce.Cwiczę tutaj 2 lata i nigdy nie musiałem po kimś sciągać ciężaru,jak chodziłeś na siłownię to kminisz o co chodzi.

[ Dodano: 2009-11-07, 14:01 ]
a o ,,zapach'' to chodzi mi właśnie z tej kanalizacji

Stan - 2009-11-07, 15:28

Według mnie największą wadą Parysa jest szatnia. Nie dość, że ciasna to jeszcze szafki są płatne. I co najistotniejsze nie ma tam porządnej łazienki w, których można by było się umyć... Jeden prysznic to komora gazowa, a drugi to zagrzybiony prysznic. Do tego by się umyć trzeba przechodzić przez salę. Jeszcze toaleta jest na drugim końcu siłowni. Co na to Sanepid?
Do wszystkiego innego da się przywyknąć.
Jeśli chodzi o nowy lokal to z akademika mam na niego widok z okna. :) Ciągle przy nim coś robią.

Artuto45:
Jak to uważał Arnold, "siłownia musi być surowa". W niej jest miejsce tylko ból, pot i łzy, a nie doznania estetyczne. Ale to już kwestia gustu...

art - 2009-11-07, 15:49

w szatni w Parysie owszem miejsca mało,ale co innego mnie w niej zaintrygowało,otóż informacja - ,,nie zostawiać w szatni cennych rzeczy,pieniędzy ,telefonów jakaś menda kradnie ''( coś w tym stylu ),smutne ale prawdziwe.
Stan - 2009-11-07, 15:56

Jeśli nie ma szafek to co się dziwić?
art - 2009-11-07, 16:37

Stan napisał/a:
Jeśli nie ma szafek to co się dziwić?

są szafki,sam o nich piszesz :/

m_girll - 2009-11-07, 16:40

pewnie, że są szafki.
Stan - 2009-11-07, 17:40

Owszem są. Tyle, że płatne. Jeśli się nie mylę to szafka kosztuje ok. 10 zł na miesiąc. Co jest swego rodzaju ewenementem. Zwiedziłem wiele siłowni, ale nigdzie szafki nie były dodatkowo płatne.
art - 2009-11-07, 19:16

Stan napisał/a:
Owszem są. Tyle, że płatne. Jeśli się nie mylę to szafka kosztuje ok. 10 zł na miesiąc. Co jest swego rodzaju ewenementem. Zwiedziłem wiele siłowni, ale nigdzie szafki nie były dodatkowo płatne.

dlatego kilka postów wyżej piszę - dziwny jest ten świat- :) W siłowni do której chodzę są szafki ,zamykane na klucz - free

kubutek - 2009-11-07, 20:08

To ja jestem dziwny, bo dalej nie chcę chodzić do Parysa :(
matis193 - 2009-11-07, 22:42

Pytałem kilka postów wcześniej o Finlandię, ktoś coś napisał w tym temacie o tym. czy to jest jakiś lokal w nysie ? Jak tak to gdzie się znajduje ?
art - 2009-11-08, 09:04

matis193 napisał/a:
Pytałem kilka postów wcześniej o Finlandię, ktoś coś napisał w tym temacie o tym. czy to jest jakiś lokal w nysie ? Jak tak to gdzie się znajduje ?

takiego ,,lokalu '' w Nysie nie ma.

matis193 - 2009-11-08, 10:26

arturo45, dzięki za odp.
Stan - 2009-11-08, 11:49

qbutek72 napisał/a:
To ja jestem dziwny, bo dalej nie chcę chodzić do Parysa :(

Chyba nie masz innego wyjścia...

mysza - 2009-11-08, 13:25

a czy korzystał ktos z sauny ??? ja tylko raz i ostatni ... ehhh

o prysznicu nawet nie wspominam ... porazka

m_girll - 2009-11-08, 13:34

całe szczęście mieszkam blisko i wolę wziąć prysznic u siebie w domku :D

z sauny- korzystałam dawno temu, też raz i też już nie skorzystam:)

Ale jako, że nadchodzi nowe, to i na pewno sauna będzie git:D

MILKAAS - 2009-11-08, 13:41

witam
od listopada 2009 jest możliwość korzystania z zajęć na siłowni z instruktorem
na AZS PWSZ NYSA na ul. Głuchołaskiej 12.
Na razie instruktor jest 2 razy - wtorki i piątki od 16:00 w tygodniu ale jeżeli będzie większe zapotrzebowanie jest możliwość aby zajęcia były w inne dni.

art - 2009-11-08, 14:00

mysza napisał/a:
a czy korzystał ktos z sauny ??? ja tylko raz i ostatni ... ehhh

o prysznicu nawet nie wspominam ... porazka

zaraz właśnie idę na basen a pózniej sauna :mrgreen:

nigdy jednak nie korzystałem z sauny w Parysie ,chyba płatne osobno .

mysza - 2009-11-08, 14:53

płatne płatne ale sauna pozostawia sobie wiele do życzenia za taka cenę ... ehhhhhh
Stan - 2009-11-25, 20:01

Jako, że obecnie w Parysie następuje wymiana obić maszyn, zanosi się na to, że przeprowadzka siłowni na nowe miejsce jest odległą... :(
m_girll - 2009-11-25, 20:03

albo szykują je na nowe miejsce:)
Stan - 2009-11-25, 20:33

Nie strasz...
Czas wymienić sprzęt. A w szczególności sztangi przypominające literę C...

bywalec - 2009-12-03, 19:27

nie wiecie gdzie w Nysie jest czynny kryty basen jeśli jest takowy ?.?
Czy można korzystać z programu MultiSport ?

kubutek - 2009-12-04, 00:17

Z wysokiej choinki się urwałeś :D
ony18nysa - 2009-12-06, 19:23

Witam chciałem się dowiedzieć jaka jest cena karnetu ?
Bardzo proszę o info

m_girll - 2009-12-06, 19:33

69 zł, wystarczyło przeglądnać kilka stron....
matis193 - 2009-12-06, 20:23

A ja słyszałem od znajomego który chodzi do parysa że właśnie mają się przenosić nie długo.
Stan - 2009-12-07, 00:25

Parys przenosi się co najmniej od roku...

[ Dodano: 2010-01-19, 16:01 ]
Ponoć od czwartku Parys ma być zamknięty, a od poniedziałku ma być otwarty już w nowym miejscu. :]

sebek2000 - 2010-02-06, 21:08

Stan napisał/a:
Parys przenosi się co najmniej od roku...

[ Dodano: 2010-01-19, 16:01 ]
Ponoć od czwartku Parys ma być zamknięty, a od poniedziałku ma być otwarty już w nowym miejscu. :]

Siłownia Parys funkcjonuje już w nowym miejscu, wszystko jest cacy, co prawda niektóre urządzenia dalej nie są zrobione, nowych rzeczy nie przybyło, może parę jest odnowionych, za to lepsza hala, więcej miejsca, prysznice szafki takie jak powinny być wreszcie. Szkoda tylko, że karnet podnieśli z 69 na 95 zł.

matis193 - 2010-02-07, 08:42

http://forum.nysa.pl/view...t=7445&start=15

tu macie wszystko opisane przeze mnie i parę zdjęć jest

m_girll - 2010-04-03, 12:50

Hej ho:)

Wie ktoś czy Parys jest otwarty dzisiaj normalnie od 10 do 18?
Drugie pytanko - jak z poniedziałkiem? otwarty tak jak w niedziele od 17- 19? czy zamknięty zarówno jutro jak i w poniedziałek?

Czy worek wisi czy nadal nie ma i nie będzie? oraz co w ogóle jest na ostatnim piętrze? :)

Od momentu przeniesienia Parysa w nowe miejsce nie byłam tam i nie wiem jak to teraz wszystko funkcjonuje:)

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź;)

Waldemar - 2010-04-03, 18:17

Oj biedny ten chłopak co się z tobą umówi. Potraktujesz go jak worek treningowy, bo w Parysie dawno nie byłaś i nic nie okładałaś piąstkami ? :lol:
m_girll - 2010-04-03, 20:16

okładać okładałam, treningi SW mam normalnie;)

Także mniejsza o to- szkoda, że nie udzieliłeś mi odpowiedzi na pytania;)

matis193 - 2010-04-03, 20:38

Worek jest. Na ostatnim pietrze jest hala do aerobiku gdzie wisi tez worek oraz sala to babingtona.

Co do otwarcia to nie wiem nie byłem 4 dni już.

jj0511 - 2010-11-09, 19:28

Poszukuje siłowni z instruktorem na terenie Nysy :) jeśli ktoś ma wierzytelne informacje na ten temat proszę o odpowiedż :)
pancio - 2010-11-09, 23:41

jj0511 napisał/a:
Poszukuje siłowni z instruktorem na terenie Nysy :) jeśli ktoś ma wierzytelne informacje na ten temat proszę o odpowiedż :)

Parys :]

jj0511 - 2010-11-10, 09:02

Dzięki :)
Runner - 2010-11-11, 08:58

Tylko Parys
jj0511 - 2010-11-11, 10:59

Byłam w Parysie jak na razie pozytywne wrażenie:) Zobaczymy jaki będzie entuzjazm po pierwszej turze;)Pozdrawiam:)
bratciszek - 2011-01-03, 18:13

Ciężko znaleźć dobrą siłownie w Nysie. Może coś się zmieniło od czasu ostatniego postu?? Malo miejsca a wielu chętnych. Może jest coś nowego na terenie Nysy??
MATTONI - 2011-01-04, 14:09

Niestety tylko Parys pozostaje z konkretnych siłowni w Nysie, jest jeszcze spa estetica na piastowskiej, które ma w swojej ofercie siłownie, ale chyba dla kobiet bardziej - mało miejsca, mało gotowych ciężarków i hantli, stracisz czas na skręcanie ich. I oczywiście jest siłownia w Technikum Budowlanym na szopena, ale jest jeszcze mniejsza niż spa, trochę tańsza niż parys, ale znowuż czekać 20 minut, żeby się ciężary zwolniły lub brama do ćwiczeń to trochę nie bardzo
Tylko Parys pozostał pod względem wyboru ciężarów

Kozaczek20 - 2011-02-20, 13:47

Czy są w Nysie w siłowniach urządzenia do rolmasażu?
kubutek - 2011-02-20, 13:51

Wpadłem na chwilkę ostatnio do siłowni w Budowlance i miłe zaskoczenie, wymieniona wykładzina, odświeżone obicia, zero zapaszków, pięknie. Miejsca i maszyn co prawda tyle samo, ale jako że w domu ciężko się zmobilizować do gimnastyki korekcyjnej i "brzuszków" ja tam wracam. No i przede wszystkim świetna ekipa i atmosfera.
kamil758 - 2011-02-20, 14:41

Kozaczek20 Chyba jest coś takiego w Parysie. Byłem na siłowni w środę i była ulotka na blacie. Pisało, że można skorzystać z masażu, ale to jest jakaś tam maszyna i to robi bodajże 6 zł za 30 minut o ile się nie myle.
Carl J - 2011-03-03, 23:46

Co do tego Parysa chcialbym sie dowiedziec czy tam chodzi duzo ludzi i jak tam jest z miejscem do cwiczenia? Nie brakuje sprzetu ani nic? Jest tłok?
kamil758 - 2011-03-15, 16:16

Carl J Bywam w Parysie dwa razy w tygodniu i powiem Ci, że między godzinami 14-16:30 praktycznie nikogo nie ma, ale później to już jest tłok.

Jeżeli chodzi o sprzęt to niczego nie brakuje.

gargamel - 2011-03-15, 16:49

a co kto powie o siłowni na torowej? w budynku spółdzielni.??
kamil758 - 2011-03-16, 22:38

h1n1 Ja tam byłem tylko raz i to nie na długo. Oceniam tą siłownię na 4/10 brakuje sprzętów. Ja dalej polecam Siłownie Parys
gargamel - 2011-03-18, 16:19

a tak dla poczatkujacego jest warto??
kamil758 - 2011-03-18, 19:02

Oczywiście, że tak. Proszę tutaj jest strona poczytaj sobie www.parys.nysa.pl
gargamel - 2011-03-19, 15:14

ale bardziej pytalem o te na torowej
kamil758 - 2011-03-20, 15:50

A no to nie wiem jak tam jest dokładnie.
gargamel - 2011-06-13, 21:10

ktos powie cos wiecej o tej silowni na torowej?
cichy - 2011-06-20, 22:05

jakieś drażetki na poprawę sylwetki da się tam kupić?
haerde - 2011-06-21, 02:45

Tak, da.
Kozaczek20 - 2011-06-21, 22:23

cichy napisał/a:
drażetki na poprawę sylwetki

Chodzi Ci o coś w stylu aqua slim czy może jakieś normalne suple??

kubutek - 2011-06-21, 22:33

"Kilka tabletek metki dla poprawy sylwetki" :ralf:
cichy - 2011-06-22, 21:41

widzę że qbutek wie o co chodzi :)
pancio - 2011-08-29, 12:44

hej , słyszeliscie cos o nowej siłowni ktora ma byc za jakis czas otwarta gdzies w okolicach basenu krytego , ma ktos jakies dokładniejsze info ?
Malinka710 - 2011-10-07, 15:58

Czy orientuje się ktoś jak wygląda aerobik w SP nr 10? Cena, terminy?
bart@ - 2011-10-07, 18:36
Temat postu: Nowa siłownia w nysie
Witam w końcu mamy w Nysie nową siłownie obok basenu krytego w końcu siłownia z nowym sprzętem dla mężczyzn jak i dla kobiet odbywają się tam także zajęcia fitness co tu dużo pisać ładny klimatyzowany lokal miła obsługa i do tego ten basen obok:) nic tylko ćwiczyć
paulina1 - 2011-10-07, 18:52

Cześć ja chodze do tej nowej siłowni na aerobic bodajże nazywa sie studio sport to ta sama o której pisał kolega wyżej obok basenu krytego mają 3 różne trenerki bardzo sympatyczne piłki ,pbu,stepy od poniedziałku do piątku godz.18.00 ceny także atrakcyjne cały miesiąc full 100zł bez ograniczeń a jednorazowo chyba 12zł także zachęcam jak najbardziej
pancio - 2011-10-07, 20:50

pokazcie jakies zdjecia z tej nowej
bart@ - 2011-10-08, 09:34

Czesc niestety zdjęć niemam ale siłownia naprawde godna polecenia wszystko świeże nowe no i cena karnetu odpowiednia bo 80zł za miesiąc full bez ograniczeń a ze sprzętu mają wszystko zresztą można podejść i zobaczyć
pancio - 2011-10-08, 14:31

nie mam jak podjesc aktualnie , z czystej ciekawości pytam a jak z treningiem kardio , duzo rowerow biezni itp. ?
bart@ - 2011-10-11, 08:23

Jeśli chodzi o cardio to są chyba 4 różne rowerki kilka orbitreków profesionalne bieznie i do tego wszystko nowe niezużyte skrzypiące jak wiadomo gdzie:)także jeśli chodzi o cardio to jest fajnie, z tego co mi wiadomo to w tym tygodniu bedzie jeszcze wiecej sprzętu choć moim zdaniem jest już wystarczająco
pancio - 2011-10-12, 00:19

dawajcie foty
michal87 - 2011-10-18, 10:39

Odnośnie nowej siłowni, czy właściciel planuje w najbliższej przyszłości honorować karty Multisport Plus?
bywalec - 2011-10-21, 14:04

Jeśli chodzi o Multisporta to sam możesz zaproponować nowego partnera na ich stronie
Może się z nim skontaktują i coś z tego będzie

michal87 - 2011-10-21, 23:19

Juz zaproponowalem, nie tylko ta silonie ale rowniez kryty basen . Poki co zero odzewu.
corkgirl - 2011-10-23, 23:30

a co z tym budynkiem za bankiem śląskim w podwórku jakieś spa jest i chyba siłownia tyż? :P
SkySweet - 2011-10-25, 12:13

Czy moglibyście podać jakies namiary na tą nową siłownie? strona internetowa lub telefon, pozdrawiam
shav - 2011-11-01, 22:57

A ja mam inne pytanie. Czy gdzieś w okolicach rynku w Nysie jest jakaś siłownia? Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat.
tytus - 2011-11-02, 18:35

Studio Sport.ul.Piłsudskiego 40-obok hotelu lider nr,tel.600630020
michal87 - 2011-11-04, 13:21

Czy maja strone internetowa?
lejnamur - 2012-01-05, 14:03

odświeżam:)

czy jest teraz godny polecenia fitness oprócz Violi na Torowej i Parysa? interesuje mnie bardziej centrum i Nysa Płd?

socjopata - 2012-01-06, 01:17

kolo basenu w hotelu lider koło wiaduktu cos jest:)
marcinp - 2012-01-14, 12:26

Mam pytanie do was.
Wiecie może w jakich godzinach jest otwarta siłownia ?
W tygodniu i w weekendy. Z góry dziękuję.

haerde - 2012-02-07, 22:38

Właśnie, od której otwarta jest ta nowa siłownia i ile kosztuje jednorazowy wstęp?
art - 2012-02-08, 14:41

haerde napisał/a:
Właśnie, od której otwarta jest ta nowa siłownia i ile kosztuje jednorazowy wstęp?

za jednorazowe wejście z końcem grudnia płaciłem 11 zł

asiek - 2012-02-09, 01:14

haerde napisał/a:

pon -pt od 8 do 21? lub 22
so od9 do 18
nd jakos 2 razy po 2 h kiedy dokladnie nie pamietam

fletcher - 2012-02-09, 15:42

ulotka z siłki na Piłsudskiego, cen nie znam
dyktator1 - 2012-02-21, 09:16

Chce ktoś kupić karnet do Parysa na 9 wejść? Cena 50zł. Kupiłem ale nie mam czasu chodzić.
gg 6033532

stronkk - 2012-07-28, 11:50

Ktoś pytał o stronę internetową, jak dobrze pamiętam to adres jest taki: www.studiosport.nysa.pl
alpha4 - 2012-08-15, 13:03

stronkk napisał/a:
Ktoś pytał o stronę internetową, jak dobrze pamiętam to adres jest taki: www.studiosport.nysa.pl

www.studio-sport.nysa.pl poprawka.

Chodziłem przez pól roku i byłem całkiem zadowolony.

pituarsenal18 - 2013-02-11, 14:13

A czy jest jakaś siłownia w okolicach podzamcza?
wawel0493 - 2014-08-28, 22:33

Witam pytanko krótkie... czy w Nysie oprócz siłowni parys i obok basenu krytego znajduje się jaka inna ?? Z góry dziekuje za odpowiedzi
finrun - 2014-08-29, 14:25

Też bym chętnie poszukał czegoś innego, bo z tamtych nie jestem zadowolony