Forum.Nysa.PL
Forum Miasta Nysa

Polityka - Ruch Narodowy

bart_breslau - 2013-06-14, 18:05
Temat postu: Ruch Narodowy
"UWAGA -ALARM DLA MIASTA NYSY !!!
Już 29 czerwca w sobotę o godzinie 17 do Nysy zawita Ruch Narodowy.
Będzie to pierwsze po Kongresie spotkanie w Regionie!
Więcej informacji wkrótce!!!"

chart - 2013-06-15, 16:27

Trzeba sobie łeb ogolić i zaopatrzyć w bejsbola a potem wpisać się na listę członów. :ralf:
gajowyM - 2013-06-15, 16:38

A będzie Ziemkiewicz? Ta PRL -owska pisaczyna od SF, a dziś bohaterski, narodowy liberał, mający w dupie wszystkich polskich podatników - "rolnik z Marszałkowskiej”, ubezpieczony w KRUS-ie…
SirVirus - 2013-06-16, 01:44

chart napisał/a:
Trzeba sobie łeb ogolić i zaopatrzyć w bejsbola a potem wpisać się na listę członów. :ralf:

tak, a po drugiej stronie będą stali geje w obcisłych różowych majteczkach, lub jakieś anarchistycznie nastawione brudasy. To się nazywa strukturalizm, poprzez budowanie opozycji binarnych podkreślamy własną wartość. My nie jesteśmy tacy jak oni...

I dlatego gajowy właśnie napisałeś kiedyś tam, w innym wątku, że nie jesteś zwolennikiem Kimów, Putinów, Łukaszenków i Asadów. A ja jestem. Bo to właśnie autorytaryzm sprawia, że mogą, w skrajnych przypadkach, powstawać takie obrzydliwości klasycznego austromarksizmu jak (tfu!) Solidarność, a w warunkach normalnych, społeczeństwo żyje ze sobą w zgodzie.

a co do nacjonalizmu matołki:

Max Weber pisał (uogólniając), że nacjonalizm to doktryna polityczna, która wyrosła z ideologi XIX liberalizmu. Burżuazja chcąc zabezpieczyć swoje interesy, postulowała, by państwo pilnowało interesu narodowego przed globalnym rynkiem. Rzecz dotyczy ekonomii a nie aksjologii. Nacjonalizm z liberalizmem w tym ujęciu łączy naturalistyczna ontologia, obiektywne prawo natury zaczerpnięte od Karola Darwina, a nazywane darwinizmem społecznym. Naród, który nie potrafi zadbać o własny interes, skazany jest na podporządkowanie się (patrz Polska w UE) silniejszym, żywiącym się jego kosztem.

Pozwolę sobie zacytować tego szaleńca Sanockiego: "Oni nie myślą, oni reagują". Tomasz Lis w przeciwieństwie do Webera niczego od Was nie wymaga. I dlatego nacjonalista dla Was to łysol z pałą w ręku. Ale nacjonalistami są np. pan profesor Adam Wielomski, pan profesor Jacek Bartyzel i wiele innych, wybitnych postaci.

A dresy mają jedno praktyczne zastosowanie. Jak przyjdą niewierni brać Wasze żony w jasyr, to najpierw będą musieli przejść przez dresy. Wtedy będziecie ich kochać i śpiewać pieśni, o takie:

[/b]

jens - 2013-06-16, 04:45

SirVirus, ale ty pierd...sz, to że profesor nie oznacza że nie jest idiotą nawet powiedziałbym wybitnym MATOŁKU(naśladując twój styl)
ja grab - 2013-06-16, 06:09

jens napisał/a:
, to że profesor nie oznacza że nie jest idiotą

Coś w tym jest np.Taki Bartoszewski.

gajowyM - 2013-06-16, 07:05

Nacjonalizm w Europie w XX wieku doprowadził do dwóch wojen światowych i przyczynił się do śmierci i cierpienia setek milionów ludzi. Dlatego ja, drogi SirVirusie, mimo wszystko wolę oglądać (z obrzydzeniem) "gejów w obcisłych różowych majteczkach” niż ogolonych bandziorów mocnych tylko w grupie i wzywających do rozprawiania się z "wrogami wewnętrznymi” lub inaczej myślącymi…
chart - 2013-06-16, 10:54

Moim zdaniem 90% członków RN to zwykli zadymiarze, którzy tylko szukają okazji żeby komuś wp... a ideologię o której bardzo elekwentnie piszesz mają głęboko w d...
Dlatego też (gdybym miał wybierać) wolę tych w różowych majteczkach, bo dopóki nie wpychają mi łapy w gacie, to zupełnie mi nie przeszkadzają.

SirVirus - 2013-06-16, 11:28

z tak skrajnie przedstawionych modeli, ja też wolę tego w majteczkach, ale to jest bez znaczenia, służy tylko podziałom jak napisałem powyżej... jestem kosmopolitą, tak liberalnym społ-gosp, że aż anarchistycznym. nie o to mi chodziło by bronic tu swych przekonań czy kolegów, a już na pewno nie o to, by kogoś obrażać, jens, naprawdę wziąłeś tego matołka do siebie? to tak pieszczotliwie, by nawiązać więź :lol: A w ogóle napisałem, bo jeśli nie będę tym czasie za granicą, to zamierzam przyjść na to spotkanie i mam nadzieję spotkać tam świadomych i inteligentnych ludzi. Może się okazać, że powstanie w Nysie ciekawa inicjatywa, a może stracę czas, jednak uważam Wasz przedsąd za wysoce niesprawiedliwy.

Nie mogę się natomiast zgodzić ze stwierdzeniem, że idiota może zostać profesorem, proszę o konkretne przykłady niekompetencji wyżej wymienionych przeze mnie profesorów.

Dixon1992 - 2013-06-18, 21:27

Nie jestem łysy, ani nie chodzę z kijem młocie a jestem narodowcem boli Cię to ?
Wiadomo już więcej : 29 czerwca 2013,17:00
Nysa, Redakcja "Nowin Nyskich" ul. Prudnicka 3

AIDS - 2013-06-18, 22:49

Oj, lewactwo trzęsie dupkami :)

"Chociaż nie znam ani jednego, to moim zdaniem to zwykli zadymiarze" :)

Na zasadzie "nie znam się, to się wypowiem".

gajowyM - 2013-06-19, 06:56

No jak Ruchowi Narodowemu w Nysie, będzie patronował Sanocki, to sukces gwarantowany… :ralf:
SirVirus - 2013-06-19, 07:55

Dixon1992 napisał/a:
Nysa, Redakcja "Nowin Nyskich" ul. Prudnicka 3

szkoda... odpadam.

bart_breslau - 2013-06-19, 10:34

Ja tak samo. Z Panem Sanockim nie zamierzam mieć nic wspólnego. RN ten wybór to lekki strzał w stopę w Nysie.
Kajo - 2013-06-21, 12:15

chart napisał/a:
Moim zdaniem 90% członków RN to zwykli zadymiarze

Ależ banał, prawda jest inna. Młodzi ludzie nie mają dziś pracy, nie mają szans na własne mieszkanie, ale mają Tuska i jego uśmiechniętą żoneczkę, odstrojoną w kosztowne suknie sprezentowane z funduszy PO do których to dokładają się podatnicy :oops:

http://fakty.interia.pl/g...d,84086#1151392

chart - 2013-06-21, 14:55

Oj kajo, bądź obiektywny. Napisz też, że do ochrony Kaczyńskiego dopłacają wszyscy podatnicy ponad milion zł rocznie-a nie jest premierem lub prezydentem.
AIDS - 2013-06-21, 18:04

Obiektywnie to premier ma darmową ochronę i nie jest członkiem żadnej partii, c'nie? :ralf:
gajowyM - 2013-06-21, 19:50

A po cholerę Kaczyńskiemu ochrona. Jemu powinny wystarczyć codzienne modlitwy - Rydzyka, Głodzia, Ryczana, Michalika, Dziwisza… i tysięcy wyznawców. Amen.
SirVirus - 2013-06-25, 09:07

Jeśli ten facet jest twarzą tego ruchu, to faktycznie...

http://www.youtube.com/watch?v=SphGvy79ee4

również wspomniany przeze mnie profesor Wielomski odcina się od tego towarzystwa

http://www.konserwatyzm.p...5/wielka-polska

polecam również ten felieton prof. Wielomskiego:

http://www.konserwatyzm.p...rwatyzm-a-rosja

kye - 2013-06-25, 18:17

Coś czuje że pobliskie lasy na grzybobranie już zarezerwowane. Jesze tylko kilka finek i w drogę.
SirVirus - 2013-06-25, 20:10

ta, jak mawiał śmigły śmigły Śmigły Rydz, "nie oddamy nawet guzika", po czym spier..... do Rumunii...

Niemniej rozumiem tych junaków, niegdyś sam byłem zajarany niemieckim konserwatyzmem, jednak czasy się zmieniły i (chyba) ja zmądrzałem.

gajowyM - 2013-07-27, 16:08

Breslau, Breslau uber alles…
http://wiadomosci.gazeta....html#BoxWiadTxt

AIDS - 2013-07-27, 18:30

Twoja stara uber alles :) a Gazeta jeszcze bardziej uber.
gajowyM - 2013-07-27, 20:35

Wyślij paczkę Brevikowi - może jakiegoś laptopa. Podobno ten "prawdziwie narodowy norweski patriota” straszliwie w tym "sanatorium” się nudzi…
AIDS - 2013-07-27, 21:58

Dlaczego miałbym to zrobić? Co mnie obchodzi Breivik? Może Ty mu wyślij, skoro chodzi Ci po chorej głowie. Mnie nie obchodzi jego wolny czas, jak i Twoja żałosna egzystencja.

Nie trzeba być narodowcem, żeby rozgraniczyć prawdę i gównoprawdę z GW rodem, więc nie utożsamiaj mnie z Ruchem Narodowym ani z innymi pojebami z polskiej sceny politycznej i nie trącaj tu breivikami. Po wielu "ciekawych" eksperymentach ekipy Michnika wystarczy odrobina logiki i zdrowego rozsądku żeby nie brać na poważnie ani słowa tam napisanego. Naprawdę, nie trzeba być z PiSu.

gajowyM - 2013-07-27, 22:03

A skąd wiesz że chorej. To na leczeniu chorych głów też się znasz…
AIDS - 2013-07-27, 22:05

gajowyM napisał/a:
A skąd wiesz że chorej.

To akurat nazbyt oczywiste, ale Ty możesz tego nie wiedzieć. Nie trzeba się znać, wystarczy zauważyć.

Tylko Ty jesteś zdolny wpleść w temat RN Kaczyńskiego, Rydzyka, Breivika i inne zmory.

Dalsza polemika z Tobą nie ma sensu, Ty wszędzie widzisz faszyzm :) pewnie da się to leczyć.

gajowyM - 2013-07-27, 22:23

Ba, a ciekawe co Wituś Tumanowicz syn PRL-owskiego spikera Dziennika Telewizyjnego z czasów Stanu Wojennego, albo Bohdan Poręba PZPR-owski kacyk – piewca i wielbiciel Jaruzelskiego, czy Ryszard Bender poseł na Sejm PRL - widzą w Faszystach…
AIDS - 2013-07-28, 15:51

Tu masz newsa z kolejnej gównodajni, tyczy się wypocin GW... jedna szmata drugiej szmacie udowadnia, co jest warta rzetelność dziennikarska.

http://www.tvn24.pl/wiado...ylo,342821.html

Cytat:
według policji, do ataku chuliganów na Kopeikina w ogóle nie doszło.

- Postanowiliśmy sprawdzić wersję opisaną przez media, ale takiego zdarzenia w ogóle nie było. Możemy się więc domyślać dlaczego też nie było świadków - mówi Petrykowski i przekonuje, że policja sprawdziła dokładnie nagrania z monitoringu.

- Chcieliśmy skontaktować się z tym panem za pośrednictwem organizatorów festiwalu, ale powiedział, że jego telefonu mają policji nie podawać i nie ma zamiaru niczego zgłaszać - dodaje.

GóWniarze i tak dopiszą sobie to "pobicie" do listy występków "narodowców" i "kiboli". Nie masz wroga? Stwórz go sobie.

gajowyM - 2013-07-28, 17:23

Gdyby nienawiść do Gazety nie zaślepiała Ci rozumu, i gdybyś przeczytał zalinkowany artykuł do końca, to byś się doczytał, że Gazeta podała również wersję podaną przez Policję…

A co do młodych "polskich patriotów” – "kibiców” - prześladowanych przez reżim Tuska, to wczoraj znowu pokazali co potrafią…
http://www.wprost.pl/ar/4...jantow-kuflami/

ACAB4 - 2013-07-29, 16:09

gajowyM, a co wspólnego mają "polscy patrioci” – "kibice” z chuliganami walczącymi z policją ???
SirVirus - 2013-07-29, 16:20

Jedni i drudzy nie mają pomysłu na Polskę i trzeba ich trzymać z daleka od polityki, zwłaszcza tego szaleńca z Wrocławia - Winnickiego, dla którego być albo nie być państwowości polskiej, to telewizyjne pogróżki w stronę dziewięćdziesięcioletniego dziadka.
gajowyM - 2013-08-03, 15:01

ACAB4, a co Wy tak zwani "kibice” macie wspólnego z patriotyzmem…
http://poznan.gazeta.pl/p...l#BoxSlotII3img

a tak przy okazji, żeby w dzisiejszych czasach, być fanem polskiej klubowej piłki nożnej, to trzeba mieć nieżle narąbane "pod sufitem”…

Łukasz - 2013-08-03, 18:00

gajowyM napisał/a:
Nacjonalizm w Europie w XX wieku doprowadził do dwóch wojen światowych …

A to nie rasizm był przypadkiem?

gajowyM - 2013-08-03, 18:17

Zgadza sie, to był rasizm, a do tego jeszcze - cwelizm i kurw*lizm...