Forum.Nysa.PL
Forum Miasta Nysa

Sklepy, usługi - endokrynolog prywatnie-pilne

jaszczurka - 2012-10-04, 08:49
Temat postu: endokrynolog prywatnie-pilne
Witam, czy ktoś orientuje się czy w Nysie przyjmuje prywatnie endokrynolog? Proszę o ewentualne nazwisko bądź namiary. SPRAWA PILNA
nysa29 - 2012-10-04, 09:04

Jak się nie mylę to dr Kowarzyk na moniuszki przyjmuje, (klatka obok sklepu rowerowego)
Piki - 2014-04-08, 12:03

Pzepraszam z góry że odkopuję temat...

W sumie mam pytanie, czy jest w Nysie jakiś endokrynolog oprócz pana Kowarzyka na moniuszki ? rejestracja nowych osób jest zawieszona do odwołania.

Tyrmand - 2014-04-08, 13:41

Myślę, że gdyby w "służbie zdrowia" słowo "etat" oznaczoło to samo co w całym świecie pozostałym, to ani kolejek, ani "zawieszeń rejestracji" by nie było, tylko kto to wyprostuje...

P.S. "Etat" - średnio 40 godzin tygodniowo, natomiast w "służbie zdrowia" = 2 godziny minus 30 minut spóźnienia (to średnia w Polsce, w przychodniach).
Tfu na psa urok!!!

jk - 2014-04-08, 13:50

Piki, na Mariackiej przyjmuje prywatnie Adam Bąk. Znajoma od kilku lat leczy się na tarczycę i bardzo sobie go chwali. Ale tani nie jest, za wizytę kasuje 200 zł.
asd - 2014-04-08, 18:19

Nie jestem pewna ale chyba doktor Adam Bąk dostał wypowiedzenie.
mujer - 2014-04-08, 21:16

Tak . Ktos wynalazl jakis przepis , ze nie robil specjalizacji z endokrynologii i nie wazne , ze ma dlugoletnie doswiadczenie .Papierek musi byc i juz :) Czyli na taka duza aglomeracje zostal jeden lekarz /Kowarzyk/ . W przychodni ponoc rok sie czeka w kolejce a prywatnie tez dosc dlugo bo nie wyrabia.Inna sprawa , ze warto do niego sie dostac , wspolpracuje z klinika we Wrocku i tam posyla swoich pacjentow na dalsze badania. Z tego co slysze to dobry lekarz jest.
asd - 2014-04-08, 22:06

Rok ? Ciekawe gdzie : ) Jeszcze przed odejściem drugiego lekarza, do doktora Kowarzyka NAJBLIŻSZY termin był na 2016 rok. Nie licząc prywatnych wizyt bo tam to niemalże od razu.
Tyrmand - 2014-04-09, 08:14

Cytat:

Tak . Ktos wynalazl jakis przepis , ze nie robil specjalizacji z endokrynologii i nie wazne , ze ma dlugoletnie doswiadczenie .Papierek musi byc i juz

No tak, Polak może leczyć bez kwitu, po co on, przecież on umi, on wi, qrwa co za Naród z nas...

mujer - 2014-04-09, 09:46

hahaha Tyrmand , pierwszy raz nie ''udalo'' mi sie zrozumiec Twojej wypowiedzi.
jk - 2014-04-09, 10:58

asd napisał/a:
Nie jestem pewna ale chyba doktor Adam Bąk dostał wypowiedzenie.

http://www.nysa.fm/index....na-znow-otwarta

Tyrmand - 2014-04-09, 11:22

Mujer, doktór nie ma "kwita" wymaganego prawem, co mu nie przeszkodziło udzielać porad i brać za to dudki, dopiero jak "Fundusz" powiedział "dość!!!" to się afera zrobiła, że on taki zayefajny, a że kwita nie ma - to tylko niepotrzebny papier, a co mnie najbardziej w tym wkurza, to to że to jest jakaś plaga ogólnopolska, bo "po co kwit" on umie, on jest jak "Wilczur". Dokąd nas to doprowadzi? Może do sytuacji, gdy fajny motocyklista pilotować będzie airbusa bez licencji, bo "po co?" - przecież on tak fajnie na "Romecie" śmigał - da radę....
mujer - 2014-04-09, 14:46

Myslalam , ze to wielkie hallo dotyczylo jego pracy na internie , przyznaje , ze nie wiedzialam o pracy w przychodni specjalistycznej. A powyzej jest post z linkiem gdzie stoi , ze doktora przywrocono jednak do tej pracy. To teraz mozesz sobie Tyrmand pouzywac :)
A tak btw Olo tak jakby mial papier, a zarazem tak jakby nie mial.I co sie stalo ? Kraj absurdow...

Tyrmand - 2014-04-10, 09:18

Na stanowisku Ola nie było wymagane wyższe, Olo powiedział tylko: "Mam wykształcenie wyższe... ...od Wałęsy" ;)